Usb tuner do pc

Nevýhody usb tuneru jsou zřejmé
Nevyhovující sběrnice usb- často je přetížená a dochází k nestabilitě
Miniaturní zařízení s mrzkým příjmem
Čouhá to ven, většinou žádné videovstupy
Má to nějakou výhodu kromě toho, že se to dá přenášet což stejně většina nevyhovuje?
Fyzika je daná a tv tuner potřebuje kvalitní kanálový volič v plechové skříňce což do usb tuneru nacpat nejde.

Odpovědi na otázku

Ty voe, že atio že ti jde a to že ti jde, na počítači televize a ještě a to ještě, ti ten a to ještě, ti ten, Tuner žere at o žere, málo Elektřiny, tak a to tka, to a tak to považuješ, at o považuješ, za výhodu, tak to nevím, tedy.

tedam že to považuješ, za nevýhodu, tak a to tak, to nevím, tedy, ach jo, zase.

No a mas s tim zkusenosti, nebo si ta moudra vymyslis? Ja tech USB tuneru vyzkousel nekolik a vzdy to bylo uplne bez problemu. A USB je na DVB-T zcela dostacujici, vzdyt jeden multiplex ma asi 3MBps.

Tv karta do usb- sekal se obraz na novém notebooku s novými visty.
V recenzích taky píšou že třeba při timeshiftu je hodně zatěžován pc oproti vestavěnému tuneru

V kterých recenzích?! Víte vůbec co je kanálový volič?
Mi to připomenulo starý Rubín, ten jeho kanálový volič byste do skříně těžko vstrčil...
Jaká je konfigurace onoho notebooku? A Vista?

Recenze na svethardware a pctuning
Produkt not only tv
Kanálový volič je ta stříbrná krabička na kartě

ja mam na wifi karte taky stribrnou krabicku, lze tedy o ni prohlasit ze je to kanalovy volic?
pod tou krabickou je jen tuner, lepe receno oscilator a ten nic nekanaluje, jen kmita na frekveci, ktera se mu nastavi

Není USB TV jako USB TV. Existují malé dongly, ale také velké externí krabičky, do kterých by se téměř vešel karusel od Rubína. USB 2.0 stíhá v každém případě přenášet data dostatečnou rychlostí.