» Poradna » Programy

Usb test tool

prosim vas existuje nejaky testovaci soft, ale cez usb? ze nemusim mat ani len disk v pc a cez usb kluc spravim nejake testy na nom - zatazenie grafiky, procesora atd..

Odpovědi na otázku

Jasně, můžeš si udělat bootovací USB. Volba operačního systému a programového vybavení je plně na tobě.Prostě spustíš libovolný OS z USB a pustíč požadované programy.PrasatkoPee

Linux nainstalovaný na usb a s aplikací HardInfo:https://help.ubuntu.com/community/HardInfoje schopen nějaké benchmarky udělat. Akorát netuším, zda do toho nějak zasahuje fakt, že to jede z usb. Aplikací by se možná našlo víc, stejně jako se tam dá nacpat i vybavení k testům HDD ap.

Jistě, stačí bootovací USB flash a mít na něm současně kromě live OS i potřebný testovací SW.