USB sluchátka

Dobrý den, včera jsem si koupil tyto sluchátka: ........ http://www.czc.cz/gembird-mhs-5-1vu-001-usb... ........... jsou skvělé, zvuk přehrávají skvěle ale asi uprostřed kabelu je ovládání hlasitosti a vypínání mikrofonu, stopování a přetáční videí. Jediné co z toho na mém notebooku funguje je vypínání mikrofonu... na bratrovém jde vše. :( Neví někdo co s tím ?? Zdřejmě to bude počítačem ale nevím co s tím :/ Díky za radu :)Jeden kamarád říkal že to možná bude tím že nemám zvukovou kartu NIVIDIA :( nevíte??? Můj PC: http://eshop.asus.com/en-GB/refurbished-asus-x5...

Odpovědi na otázku

se zvukovkou to nemá co dělat, protože ta je přímo v těch sluchátkách... spíš bych ot viděl na ovladače či něco podobnýho...

a na kamarádovo pseudorady se vykšli.. Zvukovku nvidia totiž nemá vůbec nikdo, a to zejména proto, že žádný nevyrábí...

Meleš blbosti. Zvukovka je v současnosti již součástí snad každé graf. karty od nVidie.

a řešení mého problému by nebylo ?? :)

taky si to myslím ale ty ovladače sem nainstaloval i s oficiálních stránek výrobce :/ a v bratrově PC sme je jen zapojili a jelo to :/ nenapadá tě jaký ovladač nainstalovat asi nějaký s USB konektorem ale já se v tom moc nevyznám :/

na příspěvek sem nenapsal přezdívku :/ omlouvám se :)

A dále jsem nepochopil ..... ty sluchátka jsou jakýsi vibrační :) na tom ovládání uprostřed kabelu je i na vibrace ....... 0-1-2 .... ale ani jedo nic nedelá :( asi taky nefunguje :/ proste jen Vyp. a Zap. mikrofonu :'( :(

Ad 1): Neznáme OS Tvého kamaráda.Na funkčnost všech multimediálních tlačítek (na sluchátkách, klávesnici, myši, atd.) jsou ve většině případů potřeba dodatečné ovladače. Pokud je máš, tak je zkus nainstalovat, a pokud ne, tak jdi na stránky Gembirdu, tam bys je měl najít.

psal sem že se mi nainstalovali když sem zapojil sluchátka a ještě jsem je instaloval z oficiálních stránek výrobce ......... pořád nic :'( u bratra sem je zapojil a slo to i bez niceho ale u mích jde jen vyp. a zap. mikrofonu :/ vibrace a zeslabování/zesilování nejde :/ ani to na ty videa(pause/play/skip)

A zkusilo se to na stejných OS nebo má kamarád jiné?

on má sice jiný notebook (ACER) ale Windows 7 máme oba :)

a jak tím chceš vyřešit můj problém ?? :)

ale zase on má NVIDIA a já ne :/ myslíš že je to i tím ?? :)

nenapadá někoho ještě něco ?? :( :'(