USB Sluchátka šumí

Ahoj,koupil jsem si sluchátka HyperX Cloud Revolver S a mám s nimi jeden problém.Sluchátka jdou zapojit dvěma způsoby: A) Přes jack (bez prostorového zvuku 7.1)B) Přes USB (s prostorovým zvukem 7.1)Jde o to, že když sluchátka připojím přes USB, tak (i když žádný zvuk nehraje) slyším statický šum. Přes jack se tohle neděje.Na internetu jsem četl, že by to mohlo být způsobeno tím, že když je k PC připojeno hodně USB zařízení, tak je PC nemusí stíhat napájet. Řešení prý je koupit USB hub s externím napájením.Myslíte, že by to mohlo pomoci?Díky za pomoc.Honza

Odpovědi na otázku

S napajanim moze byt problem, ale skor by to mohlo byt, ze je to napajanie nedostatocne filtrovane. Ci bude nejake ine napajanie filtrovane lepsie nedokazem povedat.