USB Sluchátka do externí zvukové karty.

Mám sluchátka Razer Kraken 7.1 Chroma. Může mi někdo poradit jestli to jde zapojit ? A popřípadě doporučit nějákou externí zvuk. kartu ? (do 3500kč)

Odpovědi na otázku

USB sluchátka mají vlastně zvukovou kartu v sobě, takže je nesmyslný požadavek zapojovat je do jiné zvukové karty :) Pokud chceš zapojit sluchátka do zvukové karty, musí to být prostřednictvím klasického 3,5 jacku

Dobře děkuju za info. :D Mám ještě jeden dotaz , když zapojím zvukovku a mám zapojený i sluchátka mužu to nastavit tak abych měl zapojenou zvukovku a normálně jí mohl používat na nahrávaní zvuku z pc (hry atd) a ještě mít zapojený sluchátka ( usb) . Co jsem zkousel tak mi slo jen nastavit zvukovku jako predvoleny zarizeni na prehravani takze sluchatka nesly.

Současně ne. Použij ZK+obyč. sluchátka.