USB napájení při režim spánku

Potřeboval bych, aby můj notebook napájel usb i při režimu spánku. Zkoušel jsem hledat všude - bios (nemá zádné nastavení ohledně usb, nebo power mody) nastavení řadiče (vypnutí zařízení pro úsporu energie - disabled) power mody baterie (usb povoleno) ale přesto nenapájí, at už je v nabíječce nebo ne... tušíte kde se to dá zapnout, povolit?

Odpovědi na otázku

Když to holt tvůj notebook neumí, tak to nelze nikde zapnout.

Není v Biosu wake on usb ?

Konfigurační menu v biosu nic takového nenabízí, tam už jsem byl taky a jediné co má v názvu slovo power je power beep...