» Poradna » Mobily

Usb mobil

Dobrý den , dneska jsem si chtěl připojit mobil k pc abych přetáhl nějaké videa do pc. A na mobilu to ukázalo jen nabíjení ani to neukázalo jestli to chci mít jako uložiště prostě nic a to sem zkusil u všech kabelu co sem doma měl . Takže to nešlo nakonec jsem zkusil si dát roli vývojáře na mobilu a dal jsem tam uložište usb a furt nic tak nevím co stím je prosím poraďte já fakt už nevím ...

Odpovědi na otázku

A není ti náhodou jedno jak píšu já myslel že tohle je poradna kde se radí a ne kde se hodnotí jak kdo píše . Taky by jsi mohl psát místo "zacatek" začátek tak proč to komentuješ

No jo ,,mobil,, Ps. těch je...

No jo dement PS: těch je

Zkusit jiný kabelZkusit jiný USB portZkusit jiný počítačPodivat se po ovladačich a programu k tomu tajnému telefonu u výrobce

este by mohol skusit iny mobil

a zkusil si na to nabíjení kliknou, pak by ti mělo ukázat přenos souborů, přenos foto a video.