» Poradna » Ostatní

USB Mass Storage - K750i

USB Mass Storage-Mobil SE K750i nepodporuje tuto moznost,alespon podle mobilmania.czChci se zeptat,co je to vlastne USB Mass Storage ? Diky

Odpovědi na otázku

USB mass Storage je USB sklad, alebo usb datove skladovacie zariadenie. to znamena, ze v tomto formate to bude asi tvoj mobil, pripadne jeho pamatova karta, ked mobil pripojis cez kabel do usb, tak mozes na nom prenasat data medzi dvoma pc.

Pamět K750i může být rozšířena paměťovou kartou, tudíž by se po připojení k počítači via USB měl zobrazit jako samostatný disk v složce Tento Počítač (např. jako Flash Disk), bohužel pro vás, K750i tuto možnost nepodporuje, s touto pamětí se dá pracovat pouze via software k němu přiložený, snižuje se tedy flexibilita využití tohoto paměťového rozšíření.