USB malo mista

Ahoj, stahl jsem si film ve 3D ma to 11,3 GB chtel jsem to dat na Flashku ktera ma 32 GB ale pise mi to " Disketa je v cilove jednotce plna" NA Flashce uz nic nemam sformatoval jsem ji a buh vi co jeste a porad to nejde. Nesetkal se s tim uz nekdy nekdo ???

Odpovědi na otázku

Mas to zformatovane na format ntfs??

Nevim co to je takze asi nemam poradis mi s tim prosim ?

Pokud je formátovaná jako FAT32, pak je tady často opakovaný dotaz.

Ano mam tam na vyber jen FAT32 jak to naformatuju an to druhy prosim ? A kdyz tam budu mit to nfs cosi bude to prehravat filmy mp3 proste vse jako doposud ?

Uz jsem to vse nasel a vyresil dekuji :) Muze se to smazat