» Poradna » Mobily

USB ladění

Zdravím, Mam nokii lumia 520 a rozbitej displej na dotyk nefunguje... mam kontakty na telefonu a potřebuju je dostat ven. Jenže telefon ma vyple usb ladění a nevim jak to dostat ven. Zkoušela sem koupit usb otg ale to funguje jen na typ 950 a 950 XL... nějaký nápad prosím ?

Odpovědi na otázku

Pokud je nemáš synchronizované na server MS, tak máš smůlu. Pokud kontakty nutně potřebuješ, tak budeš muset zaplatit opravu dotyku, jiná cesta není.

Jn to nemám ... na MS je prihlasenej uz novej telefon takze zkusim jit do opravny jestli oni nejsou schopny to vyndat jinak asi smula no...