» Poradna » Programy

Usb kable diktafon Philips LFH7670

Zdravim.
Potrebujem zistit aky usb kabel mam kupit k diktafonu Philips LFH7670. Podla toho k comu som sa dopatral tak by to mohol byt USB A - mini B 4 pin. Prosim poradte, kto ma takyto diktafon. Vdaka Luboš

Odpovědi na otázku

luboši, sehnal jste informace ohledně usb kabelu? rovněž se pokouším sehnat, ale nedaří se mi. děkuji za nějaké info, mirka, zlín

Mohl by to byt tento
http://www.alza.cz/usb-kabel-4-pin-s-konekto... ...

Njlepsi by bylo vzit stary kabel nebo diktafon a zajit s nim do kramu s elektrosoucastkama nebo pocitacema