» Poradna » Mobily

USB Kabel

Hledám kvalitní nějáký usb na micro usb kabel tak do 200 kč. kvalitní myslím aby něco vydržel vždy koupím nějaký a za pár dní nefunguje nebo ho musím mít nakloněný aby fungoval

Odpovědi na otázku

ako nakloneny kabel? nejde skor o vymlateny konektor?

Na volšový ruce, žádný kabel není.

buď kupuješ extra šunty, nebo jsi kabelový devastátor. I klasický Premiumcord za 70 korun nebo tak nějak mi vydrží minimálně pár měsíců.

"koupím nějaký a za pár dní nefunguje nebo ho musím mít nakloněný aby fungoval" - a nemas ciste nahodou problem na druhe strane, tj. nalomeny konektor, do ktereho ten USB kabel strkas?