USB Hub na monitoru a jeho propojení s PC

Zdravím,již nějakou dobu máme doma monitor Dell U2414H. Nyní, když přemýšlím nad koupí USB Hubu jsem si vzpomněl, že náš monitor má taky USB porty. Samozřejmě USB nefungují, na netu jsem se dočetl, že je potřeba ještě propojit monitor s USB na PC pomocí nějakého kabelu, jehož druhá koncovka je ve tvaru čtverce. Ovšem najít tento kabel v eshopu je pro moji hlavu asi příliš. Nevím jak se to jmenuje a když si v eshopu otevřu filtr kabely k monitoru, tak je tam jen samé HDMI, VGA nebo DVI.Prosím tedy někoho o pomoc v této (pro někoho) triviální věci.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Je to nejpoužívanější kabel USB A-B. Byl přibalen k monitoru.

Díky kamaráde, skutečně jsem ho našel v krabici. Právě jsi mi ušetřil pár korun za USB Hub, který jsem se chystal koupit

Rádo se stalo.

Nebojte, Jaroslave - kolegové poradili správně a řeknu Vám tajemství: nám už ty kabely taky lezou krkem. Machrujeme jen tak ze setrvačnosti.

Zdravím, je usb v těchto monitorech s hubem napájeno i bez připojení usb do pc?