USB HDD se nezobrazuje

Zdravím, můj problém se týká připojeného externého S-ATA HDD před USB, kdy tento disk byl, a doufám že stále ještě je, rozdělen na dva oddíly. Nxní se mi ale po připopjení k PC zobrazí jen ikona v systémové liště Bezpečně odebrat hardware, ale disky se mi nezobrazí v průzkumníkovi ani jinde. Ve správci hardwaru disk zobrazen je.
Víte kde udělali soudruzi z NDR chybu? Děkuju, Honza

Odpovědi na otázku

Pokud hovoříš o soudruzích a NDR ujisti se, kam co vlastně strkáš. Nejsi li si jistý dějepisem pokus se aspoň přečíst na krabičce výrobce a my už si přeberem o co ti jde.
Předběžně je chyba mezi židlí a počítačem .

Tak pardon, že jsem použil jednu z filmových hlášek...
Šťoural jsem se v tom i sám, takže jsem problém nakonec vyřešil programem Testdisk, který disk našel, otestoval, přepsal hlavičku MBR, takže vidím a používám, opět, oba dva oddíly disku neporušené a s komplet daty. Děkuju, a omlouvám se za rozčarování dějepisci co sedí na židli před počítačem.