» Poradna » Mobily

Usb flesh micro mi nefunguje,kdyz ji strcim do mobilu tak se vypne.

Koupil jsem usb flash micro a kdyz ji strcim do mobilu tak se vypne. Muzete mi prosim poradit proc. Dekuji

Odpovědi na otázku

Typ mobilu?

Prestigio

to je taková fleška co má dva konektory (USB A a micro B)?

Jo ma dva konektory

Jakmile to micro usb strcim do mobilu tak se hned vypne

Buď je vadný telefon nebo flashka.

Člověče boží, umí ten tvůj telefon usb flash?

jo, taky jsem řešila, já nepoučená penzistka. Ještě, že flesh jde užívat jinak a já neutratila "výhodných" 246.- za 16 GB zbytečně. Informaci jsem našla - škoda, že mě v obchodě nedokázali odpovědět ! (ptala jsem se)INFOKteré telefony to umí?Možnost připojení externího paměťového úložiště prostřed-nictvím microUSB portu zdaleka nepodporují všechny telefo-ny. Pokud na oficiálním výpisu specifikací telefonu podporuUSB On-The-Go nenajdete, raději počítejte s tím, že daný tele-fon tuto funkci nenabízí. Většina levných a středně drahýchtelefonů USB OTG nepodporuje.Podporují USB OTG:Samsung:Galaxy S2, S3, S4 (verze S3 mini a S4 mini USB OTGnepodporují!), Note, Note 2, Note 3, Mega, Galaxy Express,Galaxy Tab 3 7/8/10.1, Galaxy Note 8.0HTC:One, One Mini, Desire 7060, First, One X+, Evo 4G LTEMotorola:Moto G [*], Moto X, Droid Mini, Droid Ultra,Droid Maxx, RAZR M, RAZR HD, RAZR MAXX HD, Xyboard 8.2“Google[**]:Nexus 5, Nexus 7 (2012 i 2013), Nexus 10,Galaxy NexusSony:Xperia M, C, Z, Z1, Z UltraLG:LG G2, Optimus G ProHuawei:Ascend D2* Vyžaduje root telefonu** Vyžaduje instalaci softwaru třetích stran

"Většina levných a středně drahýchtelefonů USB OTG nepodporuje."Tak s tím bych nesouhlasil. USB OTG neboli USB Host totiž kupříkladu umí kdejaká čínská levná "šunka" postavená na čipsetu Allwinner nebo Rockchip - u tabletů je to skoro pravidlo, že ty levné to umí.Ale je potřeba si to hlídat, neumí to všechna zařízení. A zrovna u Prestigia se to moc neuvádí, ačkoliv některé modely to prý umí.

Mám HONOR 7. Ještě před pár dny chodilo OTG jako víno. Mám flešku 32G s mikro připojením, bez problému chodila. Najednou ze dne na den nejde Honor připojit k počitači přes HiSuite ani nepřečte flešku. Udělal jsem tovární restart - strávil jsem na tom skoro celou noc a nic. Poradí někdo???

Ahoj mne sa stalo to iste.prosim daj vediet ak si nanieco prisiel