Usb flash disk

Dobrý den
Mám takový problém připojím flash disk k pc, ale nevidím ho.Vše normálně funguje zasunete flash do pc nainstaluje se ovládač pak napíše že zařízení je připraveno, ale na flash se nedostanu není vidět, ale je vidět ve správci disků i v průzkumníku ale nedá se s ním nic dělat ani přiřadit jine písmeno a tak podobně ve vlastnostech je vše v pořádku.na jiných pc je to stejne. Mám win 7, i jsem odinstaloval ovládače a stále stéjne.zkusté poradit co s tím, že by úplně odešel no potřeboval bych se nějak do něj dostat mám tam nějaké data.
Disk je Flash Voyager GTR 64 GB
Zkuste poradit.
Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Klasický postup. Nejdříve ho vyzkoušej na jiném počítači.

Mrkni na to pod linuxem, když to na winech nejde, live cd třeba http://partedmagic.com/doku.php...

Ve Sprave disku flashdisk videt je? Ma tam pridelene pismenko?
Je vubec nejak naformatovan?

flash disk je vidět jak va správě disku tak i v průzkumníku, ale nejde naformátovat. Písmenko má přiřazené. Flashka nejde otevřít a ve vlastnostem je napsáno že není vloženo médium...

Vyzkoušet v jiném PC !

vyzkoušeno a problém stejný, ještě zkusím v linuxu a v partion magic a uvidíme...

Jaký je na tom disku FS?

formát souboru tam byl NTFS ale ted se ztratil a neukazuje to žádný souborový formát. Disk se ukazuje, přidělené písmeno také ale velikost flashky a formát souboru není vidět.

Zkuste to naformatovat utilitou od HP: http://files.extremeoverclocking.com/file.php... .
Pokud by to neslo ani timto SW, asi bych flashdisk reklamoval... :o(

Jo to jsem taky zažil. Příznaky úplně stejné. Byla to první fleška, kterou jsem viděl odejít. Naštěstí byla v záruce.

no tak to mám asi smůlu rozchodit se mi ji zatím nepodařilo. Použil jsem Linux a i výše zmíněnou utilitu a nic. Zatím díky moc za čas a námahu.

Petr

Pak reklamovat. S tim uz bohuzel nic neudelate.