» Poradna » Ostatní

USB flash disk s AES

Máte někdo zkušenost s hardwarově šifrovanou flashkou? Zájímalo by mě, jak je na tom, když chci z ní například přehrát film v DVD přehrávači nebo pustit hudbu v autě. Lze šifrování nějak vypnout? Hádám totiž, že jinak to jiná zařízení nepřečtou (a pro spoustu lidí poté bude již už v tomto ohledu nepoužitelná).

Odpovědi na otázku

Pokud bys šifrování vypnul, tak ti z toho ovšem zbude obyčejná flashka. A v tom případě nevím, proč vyhazovat peníze za šifrovanou.