USB flash disk - pomalý zápis

Dobrý den, mám USB flash disk Sony Micro Vault 32 GB, USB 2.0. Při zápisu je ale hrooozně pomalý (cca 70-130 kB/s). Zkoušel jsem to na jiných počítačích a tam jsem dosahoval rychlosti kolem 2MB/s, tak si myslím, že problém je spíš v počítači, nevím co s tím. Počítač už je pár let starý, ale OS je Windows 7. Když použiju svůj starý prehistorický 1Gb USB flash disk, tak je paradoxně na tomto stroji rychlejší (cca 300 kB/s při zápisu). Napadlo mě, že je třeba problém s ovladačem. Myslel jsem, že prostě napíšu do vyhledávače název flash disku a nabídne mi to nějaký ovladač pro tento flash disk, ale nic jsem nenašel. Díky za případné rady.

Odpovědi na otázku

Môžeš v Systeme manuálne odištalovať konkrétny USB (daj zobraziť aj skryté) a reštartovať PC s pripojením na Internet. Systém si ale najprv siahne po vlastných *.inf.