USB FLASH DISK - nelze otevřít, nezobrazuje se

Zdravím, mám flashku Kingston 32GB a z nějakého důvodu když ji připojím tak zahlásí klasický zvuk při připojení, ale nezobrazí se v tento počítač, jen v dolní liště lze médium odebrat a nic víc..nejde s ní pracovat a nic. Ve správě disků se taky nezobrazuje..jde mi o záchranu flash disku, žádný data na ní nemám..poradí mi prosím někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Nic nevydrží věčně..Zkus nainstalovat crystal disk info a pokud ani tam nic neuvydíš tak ji můžeš hodit do elektro odpadu

Ani v tom se mi neukáže, tak se s ní můžu rozloučit.

A ve správci zařízení se ti zobrazuje jako nerozpoznáné zařízení (jiné zařízení) a nebo je flash disk pojmenován a zařazen do "velkokapacitních zařízení" nebo nějak tak?

Pod jakým názvem to v tom najdu? Jsou to "řadiče usb"?

Ano ano, mělo by to tam být, ale to je právě ta otázka kde to je, abych mohl určit jestli flasku alespoň trochu rozpoznal a nebo jestli je 100% dead

Zobrazuje se mi jako velkokapacitní zařízení..

Bez názvu? Pouze toto..?Tak to bohužel je po flash disku :(