USB flash disk - jaky pocet zapisu nez se znici?

V odbornych clancich se udava pocet zapisu do pameti od 1 tisice az po 100 tisic podle kvality pameti. Protoze uz mam treti flash disk (intenzivni uzivani) za tri roky, tak mne tento fakt zaujal.
Jenze ani "znackovi" producenti se nikde timto parametrem nechlubi.
Znate nejaky odkaz s udajem poctu zapisu nejakeho producenta flashek?
Vim, uz nastupuji FRAM (Ferroelectric Random Access Memory) od Ramtron a MRAM (Magnetoresistance Random Access Memory) pameti, kde je to bez omezeni, ale zatim maji malou kapacitu.

Odpovědi na otázku

je to presne 21853-krat a potom kaput.
takze si to radcej zapisuj

Když jsem se před 2 lety o tuto problematiku zajímal, jediná firma, která tetno parametr uváděla, byla Kingston a její product Traveler II. Maximální počet přepisů každé buňky činil 300.000.

Kingston Traveler II jedno Giga mam prave ted od kvetna 2007 za 400Kc. Tak jsem zvedav jak dlouho vydrzi. Denne na ni presouvam minimalne kolem 600 MB.