» Poradna » Notebooky

USB Drive

Ahoj chci se zeptat, mam dvd drive pres usb (asus) Notebook mam lenovo, ale bohuzel mi to nechce notebook rozpoznat . Kdyz koukam do systemu tak nemam zadny problem s ovladačem co se týce USB. Zkusil sem to na jinem notebook ktery ma stejnou znacku jako usb drive a tam to normalne šlo. Muze byt chyba v mem v notebooku kontabilitou? díky za rady.

Odpovědi na otázku

Kontabilitou (to je naprosto nesmyslný výraz) to určitě není. Kompatibilitou, respektive nekompatibilitou možná, ale dost nepravděpodobně. Ovladače pro USB porty zřejmě v pořádku nemáte. Použijte obvyklý postup jejich obnovení.

Porty urcite v pořadku jsou, ostatni veci pripojit lze. Porty to asi nebude.

Pokud mas vše OK, tak OK, to je tvá věc.Mne napadá ze to jeden USB konektor neutahne, tj chce to kabel se dvěma USB na straně PC/notesu. Při divnem USB snad pomůže napájené USB hub, kterém tomu dodá patřičný proud.

Nevím jestli rozumím, k tomu je kabel se dva usb porty ale zkousel sem zapojit oba do notebooku a porad nic. Nezobrazí se. Nejak to nechapu. Dříve to šlo.