» Poradna » Ostatní

USB do CD Přehrávače

Dobrý den,nejsem si zcela jist, jak svůj dotaz formulovat, nevím co konkrétně hledám, vysvětlím tedy jen oč se mi jedná: mám trochu starší přehrávač audio CD, který ještě nemá vstup na USB. To, co hledám, je nějaká redukce, abych do něj mohl vložit USB s audiem v .mp3, které by zařízení následně přehrálo...Dalo by se to nějak udělat?Předem díky za pomoc.PS: Nepište mi, ať si koupím nové zařízení, neb k němu mám citový vztah

Odpovědi na otázku

pochybuju o tom. Maximálně by ti to mohl někdo otevřít a nabastlit ti do toho linkový vstup = konektor pro připojení telefonu nebo MP3 přehrávače...

Pravděpodobně nedalo, ale možná by trochu pomohlo, kdybys aspoň uvedl značku/model toho svého miláčka. Dobrá zpráva je, že CD ti zatím ještě přehrává.

Koupě nového zařízení tvůj citový vztah k veteránovi nijak nenaruší. Nikdo (zatím) nepíše, že ho máš vyhodit.

Existují převodníky (externí zvukovky) USB na S/PDIF, ale to nepotřebuješ, to funguje jen z PC do DACu nebo domácího kina s S/PDIF vstupem. To co chceš by šlo jen v případě že ten CD přehrávač má právě ten S/PDIF vstup, ale ne tak že bys do USB konektoru vložil např. flešku, šlo by to jen jako přehrávač z PC.

Díky za informace... zkusím to ted propojit buďto přes PC (mám tablet s windowsem, tak třeba tak) nebo si přikoupím nové zařízení :)