» Poradna » Počítačové sítě

Usb D-link DWL-G122.....vs. win xp SP3

stiahol sa mi do win xp SP3....a nesiel mi AP dlink....preinstaloval som ovladac...a nejaka dynamicka kniznica chyba...skusil som znovu preinstalovat...znovu to iste....mali ste niekto podony problem???....

Odpovědi na otázku

Dělá mi to to samé,asi se DWL122 nemá rádo s XP,na stejném ntb(je to starej křáp s 1GHz Celeronem M) pod W2k žádný problém,zřejmě se wokna hádají se starým ovladačem,ale běží to i s chybovýma hláškama na začátku,stačí odklikat.