» Poradna » Mobily

Usb c

Ahoj je nějaký rozdíl mezi 30 PIN-em a 8 PIN-em (USB C) ? díky

Odpovědi na otázku

Ano, rozdíl je 22 pinů.

to vím taky ,ale jestli to má vliv na rychlost nabíjení atd.

Konektory neni treba dobijet. Maji v sobe zabudovanou dostatecnou zasobu energie pro chod po cely zivotni cyklus uz z vyroby.

Doporučuji článek: Jeden konektor (bohužel) vládne všem. Konektorové peklo se jmenuje USB-Chttps://www.cnews.cz/konektorove-peklo-usb-c-t...

Takže ti nestačí ani spousta informací, které k tomu okamžitě najde google?