» Poradna » Notebooky

USB-C hub s 2x HDMI výstupem

Zdravím,sháním usb-c hub který má 2x výstup pro HDMI abych mohl k notebooku připojit dva monitory + ostatní příslušenství. Žádné takové huby jsem nenašel, většinou mají jen 1x HDMI a nebo 2x DisplayPort. DP nemají moje monitory, proto se koukám po hubu co umí 2x HDMI. Nevíte někdo o takovém hubu ?Díky

Odpovědi na otázku

A kabel který má na jedné straně DP a na druhé HDMI konektor je takový problém ? Jinak pozor na celkové omezení rozlišení. Ono HUBy mají možná xx portů ale pak zjistíte že nějaký port umí max FuLLHD a neumí UHD. Nebo že to umí max 30Hz atd....