» Poradna » Programy

USB a Win95

Zdravim tu vsecky, mam (samozrejme) problem. Mam mys, Genius NetScroll na USB a potreboval bych ji rozdychat we Win95SR2. Pracne jsem sehnal Microsofti USBsupp.exe, abych mel v zarizenich aspon USB controller a RootHub, ale neni to chopny rozdychat mys. Na netu jsou drivery jenom pro verze COM/PS2? Z urcitych duvodu jsem potreboval docasne downgradowat (z XP - jsou super) prave na Win95, proto me nevnucujte jako reseni Win98 nebo neco takovyho.Dik za cokoliv, co by mohlo pomoct.

Odpovědi na otázku

A vam se nevali doma naka PS/2 ci COM mouse ? Tak zainvestovat 50kc pokud to ma byt docasne. jinak podpora USB ve win95 OSR2 sice je ale nektery USB veci proste nefunguji