USB 5V Projektor

Zdravim.Prosim o radu ohladne USB.Chcem projektor Acer p1500 prepojit bezdratovo s wifi hdmi adapterom EZCast.On ale potrebuje napajanie z usb.Ma kazdy USB napatie 5V ? Ze vraj su aj USB pasivne a s toho mam obavu.Ma niekto s tymto skusenosti?Na nete ziadne info.Dik

Odpovědi na otázku

usb má 5V. Jde o to jestli je projektor schopen přes USB dodávat potřebný proud. tyhle ty adaptery EZCast obyčejně potřebují napájení 2A. Externí zdroj 5V/2A s USB konektorem je jistota.

OK Dik.USB z TV to ale utiahne.

To je pravda ze to je istota,ale projektor bude na strope a bolo by o moc jednoduchsie priamo z usb projektoru ako tahat k tomu kabel.

nezbývá než zkusit. v návodu od projektoru není napsaný výstupní proud USB. maximálně to nepojede nebo se bude sekat.

Vsak to.Potrebujem adapter z USB na mini USB na vyskusanie a zbytocne vyhodit 5 Eur ked to nepojde....no nic,aj tak dik.

a od nabíječky k telefonu by se nehodil?

jestli táhneš na strop napájení projektoru tak přilepit k němu káblík od adaptéru 220V/5V-2A je prkotina.

V tom pripade ano,ale mam k lustru tahany 5x1,5mm takze by som jednu fazu prepojil ako trvalu a potiahol asi 40 cm k projektoru.Pisal som teraz ja do Aceru podpory a ani oni nevedia aky max prud tam je.Ze vraj standard je 500 mA.No nic kupim adapter a vyskusam.