Usb 3.0

Zdravím, chtěl jsem se zeptat Co se stane, když zapojím usb 2.0 do portu usb 3.0? Bude vše fungovat tak jak má?

Odpovědi na otázku

Co by? Bude fungovat jako USB 2.0. A jestlipak přijdeš na to, co se díky zpětné kompatibilitě stane, když do 3.0 zapojíš 1.1?

Stane se to, že to nebude fungovat. Už několik externích 2.0 a 3.0 mi v 1.1 portu nešli, protože je neuživil. Jinak nějaká fleška nebo něco s přídavným adaptérem samozřejmě pojede. Pokud je to obráceně 1.1 do 3,0 portu, tak samozřejmě OK. Ale kdo má dneska ještě 1.1 zařízení?

* sorry, vypadlo mi slovo "disků" (externích disků 2,5 palce).

Máš sice pravdu, že něco "USB3" nemusí v USB1 fungovat, ale bude to kvůli nedostatečnému napájení, ne kvůli nekompatibilitě. Taková flashka fungovat nejspíš bude, nebo např. můj disk v USB3 boxu, který jsem vybíral s ohledem na spotřebu, ten v USB1 funguje...

Jasné, sám to píšu, že fleška by měla fungovat. To bylo jen takové rýpnutí, proto ten smile na začátku.

Když už jsme u toho zbytečného rýpání, tak já psal o zapojení 1.1 do 3.0, ne naopak.

Aha, tak to pardon. 1:0 pro tebe. Musím se naučit číst. Četl jsem to dvakrát a vždycky blbě. Až když to nyní píšeš. Moje chyba.

Vsechno se ma zapojovat do toho do ceho to bylo konstruovany.

Všeobecný kec vyslovený bez znalosti věci za účelem udělat se (rádoby) moudrým...