» Poradna » Ostatní

USB 3.0 nízká rychlost

Zdravím,V počítači mám základní desku A88XM-A a Windows 10. Bohužel moje USB 3.0 dosahuje při startu rychlosti cca 20 MB/s která do pár sekund spadne na cca 5 MB/s. USB flash disk v jiných PC funguje na 100 MB/s tím by to tedy být nemělo. Zkoušel jsem reinstalovat chipset ale rychlost je beze změny.

Odpovědi na otázku

Robíte zápis, alebo čítanie, s akým kľúčom a pcháte ho rovno do dosky, alebo cez kábel?

A dosahuje to při zápisu nebo při čtení?

Fleška je to nová kingston DataTraveler SE9 G2. Řeším zatím jenom zápis. Zkoušel jsem port na desce i na bedně a stejný výsledek. Napadlo mě, že by to mohlo být tím, že kopíruju z pomalejšího disku, ale disk není vytížen ani nad 50% tím by to tedy být taky nemělo.

Právě jsem zkoušel čtení a to běží na 100 MB/s.

Dobře tak se omlouvám, právě jsem se koukal na stránky kingstonu a rychlost zápisu je v celku nízká. Děkuju za snahu pomoc

Ano, bohuzel. Tenhle flashdisk opravdu neni z nejrychlejsich, za tu cenu jsou vykony ale asi celkem akceptovatelne.