USB - žiadna detekcia

Ahoj,

mám nemilý problém. V práci z ničoho nič odišla tlačiareň hp 1018, tak som preinštaloval driver a nič, ale na stránke výrobcu bola utilita na diagnostiku a repair.Po jej použití a následnom vyžiadanom reštarte, tlačiareň o5 fungovala v poriadku. Ale...
Ako som mi nejako sklzol prst a zjavne sa mi podarilo stlačiť nejakú klávesovú skratku a nabehol ako keby v dose pokladničný systém.Samozrejme som to vrátil ESC s5.Po hodine som chcel pozrieť, čo si na kľúči a žiadna detekcia, skúšal som tam i iné zariadenie a napísalo, že windows xp nemá ovládače.
Najhoršie je, že daný usb mi nedetekuje xp, vista ani live distro linuxu.Deň predtým kľúč spoľahlivo išiel.Kľúč je v obale, nebol vystavený vlhkosti, žiadnemu nárazu ani nič podobné.Príde mi to na tu udalosť s tým pc, ale neviem, čo sa mohlo stať.

Potrebujem súrne, aby ten kľúč fungoval.Poradíte mi ako ho rozbehať? Ozaj to súrne potrebujem :(((. Dakujem za všetky konštruktívne rady .

Odpovědi na otázku

A co na to Spravce disku?

Odpoj PC od SITĚ potom znovu zapoj.Potom se podívej do spravce zařízení.

Od sitě nemyslím NET ale POWER

Skúšal som Acronis disk director disk a nič, zmenil som 3 pc a daný pc som aj vypol a zapol zo siete a nič.

Ospravedlňujem sa: Acronis disk director suite.Je to kľúč PQI i810 2GB.Skúšal som i utility od výrobcu a požaduje autorizáciu.