» Poradna » Windows (a jiné OS)

USB - Žádné medium

Zdravím,Mám problém už s druhým flash diskem. Kdykoliv do PC vložím flash disk a chci na něj kopírovat tak to chvilku funguje, po chvilce se kopírování škubne a flash disk začne hlásit "Žádné medium". Nedá se naformátovat jakýmkoliv způsobem (cmd.exe, správce disků, speciální program výrobce...). Poradíte někdo čím by to mohlo být? Už mi to udělal druhý flash disk v řadě, takže chyba na straně flash disku to není.

Odpovědi na otázku

Možná špatný kontakt mezi USB kabelem a zdířkou USB nebo základní deskou. Zkontrolovat, zda je kabel dobře zasunutý.

Viděl jsme to u USB co byly v case a problém byl čistě mechanickej ve špatným kontaktu - zkoušel jsi usb co jsou zezadu z desky ?

Kontakt to není, USB nefunguje ani na jiném PC

Zkus flashdisk naformátovat programem HDD Low Level Format ( http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Leve... ).

Nepomohlo :/

= reklamovat, popř. vyhodit...

Aj druhý flash disk je chybný, skúste to do tretice.

1. Pokud máš vyzkoušeno, že v daném USB portu (na daném PC celkově) vše ostatní pracuje pak je to jednoznačně fleškou.2. Typ a výrobce první i druhé flešky je jaký?