Úroveň akcelerace zvuku

Zdravím.Někde jsem kdysi četl, že úroveň akcelerace zvuku, která se nastavuje v DXdiag, může mít údajně vliv na výkon grafiky ve hrách?!Je to možné?Díky

Odpovědi na otázku

Tohle bych netvrdil.

JJ je to mozne a nastavis to mimochodom v ovladacich paneloch Windowsu. Musis iba vypnut hardwarovu akceleraciu t.j. posunut ukazovatel do lava. Ale pomaha to len v nektorych hrach - v Colin Mcrea Rally, ToCA Race Driver a i Doom 3 (tu se ti ale zvuk vypne, ale ma to velky dopad na fps). Funguje to aj vo F.E.A.R. V inych hrach to sposobuje zas trhanie zvuku...