Uriznuti konce filmu

Ahoj, vim, ze tady podobne dotazy byly, tak jsem si stahl Virtual Dub, ale kdyz chci otevrit nejaky film, tak mi to hodi hlaseni o nalezeni lepsiho kodeku.At odpovim jakkoli, tak film mi otevrit pro upravu nejde, neustale to hlasi nejake chyby...Potrebuji opravdu odstranit par minut ze zacatku a konce( tak 30Mb). Nekdo mi rikal, ze podobnou fci ma i nero, ale nejaka jeho nadstavba..nevite ktera?Predem diky za Vase odpovedi O*

Odpovědi na otázku

přes tohle: http://www.headbands.com/gspot/ zjisti, jaký je tam použitý kodek.VirtualDub neumí uložit mpeg, co to máš vůbec za formát? AVI, MPEG, MPEG2, nebo něco jiného?

mam to normalni avi soubor

musíš zjistit, jakým kodekem je to komprimováno, ten kodek stáhnout a nainstalit