Určitě již měl někdo tento problém s diskem

Ahoj, napište, kdo máte zkušenosti s touto závadou disku.
Koupil jsem starší disk Maxtor 120GB pro záložní PC.
Z disku jde ale naformátovat jen 12-13GB, potom začne disk pouze cvakat, někdy zadrnčí.
Na těch 12GB lze nainstalovat WinXP, zbytek ani z Winu nenaformátuji.
Dá se s tím něco dělat? Díky. Bobo

Odpovědi na otázku

Prodejce se teď určitě chechtá někde za rohem. Disk je zřejmě na zahození.

smola, jak zacne disk cvakat je k nicemu, keby si chcel mam vadnych diskov ktore cvakaju zopar, darujem za pivo

To nemas z obchodu, ze?
Tak si usetril

S.M.A.R.T?!

Založní PC - nemělo by se rovnat nevím kdy data na něm odejdou do pryč....Takže disk může fungovat tak jak ted klidně půl roku a klidně jen pět minut.Těch par stovek se nevyplatí ušetřit - byl i za 5 korun drahej ten HD.

Jinam doufam že to byl DiamondMax 9 je lhostejno kterej z te řady - absolutně nejporuchovější serie všech dob ktere mohla konkurovat jen desitka od těch samých patlalů ktera jako bonus havarovala s některými chipsety
Gratuluji k nákupu,starší maxtor - rovná se vyhozené prachy.