Uprgrade PC - graficka karta

Zdravím, mám otázku zda by šel ješte vylepšit můj PC, nejspiš by šlo o grafiku jelikož mám jenom 2GBProcessor AMD FX(tm)-8320 Eight-Core ProcessorNVIDIA GeForce GTX 1050 2GBhttps://www.alza.cz/msi-geforce-gtx-1050-ti-2... RAM 16GB - HyperX 8GB DDR3 / 1600MHz HyperX 2x4GB DDR3 1600MHzEVGA 500WZakladovka - 970 Extreme3 R2.0může být AMD i Nvidia chlazení mám podle mě dobré

Odpovědi na otázku

funkcne by to islo, ale k tomu slabemu procesoru to moc zmysel nema. Hlavne teraz, ked za 2-3 mesiace vychadzaju nove nvidie aj amd. Dosetri a vymen cely pc..

Jde mi jen o výměnu grafiky i klidně bazarovou, ty 2Gb jsou malo

Rozdil u 1050 2GB a 4GB je 5%nejaky rozumny upgrade takova nV GTX1660Sale na to mate pomaly procesor.

2GB jsou pru grafiku tak akorát :)Jestli chceš něco lepšího, tak se mrkni po bazarech na GTX 1060 (ideálně 6GB verzi) , nebo RX 580. Jinak nové např. 1650 Super, nebo 1660 Super, příp. RX 5500XT

Zalezi co hrajes, omrkni si yt, napis tam tvuj cpu + ruzny gpu viz treba:https://www.youtube.com/watcha podle CPU GPU vytizeni, fps vidis co se jeste vyplati k tvemu CPU

Momentálně wowko offik a občas fortnite

Na to by snad ta stavajici karta mela celkem stacit.