» Poradna » Windows (a jiné OS)

Úprava výšky záhlaví oken Win10.

V předchozích verzích to šlo celkem jednoduše změnou velikosti fontu a podle toho se výška záhlaví snížila. Nebo šlo použít šikovnou utilitku Windows Aero Tweaker, která uměla měnit okraje oken celkově. Win10 již okraje oken snížily na minimum, ale horní lištu záhlaví zmenšit nejde. Ví někdo o postupu, jak to provést?Pro někoho možná prkotina, ale místa na ploše není nikdy dost pro přesnou práci v cadu, nebo s fotkama. Např. office 2010 je toho negativním příkladem, jak může vypadat plácání s místem. I když to řeší kdejakýma šipkama, atd.díky za případnou raduPetr

Odpovědi na otázku

aero pro windows 10 by už mělo existovat https://diit.cz/clanek/aero-glass-se-vrac... ale jak to tam nastavit to nevim, ale de to určitě protože programově to de

Aero pro win10 (ani pro jiné) mě nezajímalo...To jen ten sw měl takové zavádějící jméno. Jasně že jsem ho již zkusil, ale nedělá to to co potřebuji - malinkou úpravu výšky záhlaví okna, nic víc.

Podle nápovědy zde:https://www.wintools.info/index.php/advanced-system... by to měl umět prográmek Advanced System Font Changer.