» Poradna » Programy

Úprava Onenote šablon

Zdravím, Ve onenotu 2013 si udělám šablonu a používám jí jako výchozí, ale zpravidla zjistím, že bych potřeboval šablonu upravit. Nevím ale jak - takže musím při každé změně tvořit úplně novou šablonu, zadávat nové jméno atd. Nevíte tedy prosím, jestli Onenote 2013 nabízí nějakou možnost editace šablon? Díky moc,R

Odpovědi na otázku

??

Program Onenote od Microsoftu, kdo ho používá tak snad dotazu rozumí

Jo, dotazu rozumí, ale asi nechápe. Pokud to děláš podle manuálu/učebnice, postup úpravy je stejný jako u předchozích verzí.

s předchozími verzemi bohužel nemám zkušenosti a nevím jak je to tam řešené. Zkrátka bych potřeboval prosím poradit, jesltli existuje možnost upravit vytvořenou šablonu stránky - nebo jestli je kvůli každé změně v šabloně nutné vytvořit šablonu novou. Podobné téma nemůžu ani zaboha nikde najít :/ díky moc, jsem vděčný za každou radu!R