» Poradna » Programy

Úprava hotových PDF

Nevíte někdo, jak z hotového PDF dostat ven 2,5 stránky, které ve výsledku nemají být a znovu z toho udělat PDF? CTRL C/V není řešením, jsou tam obrázky, tabulky, text a potřebuju zachovat formátování. Díky

Odpovědi na otázku

Doporučuji Vám stáhnout si tento program: http://www.studna.cz/2976/SolidConverter-PDF-t... a v aplikaci Word upravit stránky, které potřebujete. Poté si můžete dokument přeconvertovat zpět do *pdf.

Pokud bys odstraňoval celé stránky, šlo by to v Acrobat Readeru. Vzhledem k tomu, že chceš odstranit "i polovinu stránky", nejpve doporučuji začít s programem "Foxit PDF Editor". Pokud s ním neuspěješ postupuj dále. Možné je taky sáhnout po Adobe Acrobat Writeru. Pro převod PDF na dokument MS Wordu lze použít:Solid Converter PDF to Word 2.2Počítej však s tím, že nově vytvořený dokument po převodu bude "rozsypaný", že jej budeš muset znovu přeformátovat. Je to tedy o další časově náročné práci v závislosti na rozsahu dokumentu.Na vytvoření nového PDF lze použít:Tomahawk PDF+ (freeware)Adobe Acrobat WriterFoxit PDF EditorA jiné virtuální tiskové ovladače - sw, jako je FinePrint PDF Factory atd.Dej věděj, jak se ti zadařilo. Přeji hezký den.

Taka doplnujuca informacia Spravne nazvy su:Adobe ReaderAdobe Acrobat

Díky moc za rady, rozkouskoval jsem to pomocí pdfFactory, ten jeden kousek náležitě upravil v Solid Converteru a zase složil dohromady. Díky

To: neregistrovaný - JirkaŠkoda, že jsi se více nerozepsal. Pojem "rozkouskoval jsem to pomocí pdfFactory" málokomu, kdo by chtěl udělat to samé co ty naznačí postup, jak na to. Předpokládám, že jsi vytiskl PDF dokument na virtuální tiskový ovladač FinePrint PDF Factory a v něm uložil požadovanou stránku, která se má editovat. Je to sice možný postup, ale vhodnější by bylo, vytáhnout z PDF dokumentu potřebnou stránku pro editaci v Acrobar Readeru. Pak ji převést pomocí Solid Converter PDF to Word atd. Samozřejmě záleží na software, který je dostupný k dispozici.

Solid by byl dobrej, ale v neregistrovany verzi umi jen 10 stranek (mam 63), takze jsem musel FinePrintem udelat kousky po 10 stranách, jeden zeditovat a potom je zase FinePrintem nahrnout do jednoho PDF. Diky za pomoc.