» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upper.exe

Zdravím vás. Prosím o radu - při zapnutí notebooku se objevuje toto hlášení " 'upper.exe' is not recognized as an internal or external command, operable program or batch file." a počítač je hodně pomalý.Poradíte nějaké řešení? Díky BobanCL

Odpovědi na otázku

Najít > zlikvidovat.

Máš tam něco, co tam nemá být. Takže to buď najdi a odstraň nebo obnov systém z funkční zálohy.

OS se snaží něco spustit, ale nenachází soubor. Podívej se, co všechno se spouští při startu a plánovačem úloh a ukliď si.

A protože sám nemusíš najít všechen bordel, spusť postupně programy AdwCleaner a MBAM v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smaž.

Děkuji všem za rady. Pustím se do toho