» Poradna » Web a internet

Upozornění z Facebooku

Dobrý večer,jako většina z vás jsem fanouškem určitých zájmových skupin na Facebooku...po zaškrnutí "to se mi líbí" a zaškrnutí upozornění mi však chodí informace jen z některých stránek, jak je to možné? Popodotýkám, že nastavuji vše stejně, ale z některých stránek info chodí a z některých ne,..zvláštní...Další dotaz: Pokud autor uveřejní informaci na stránce zájmové skupiny (např. v noci), lze zařídit, aby mi přišlo upozornění např. ve formě sms nebo messengerem? SMS jsem se taky snažil nastavit, ale žádné mi nechodí (vše se tváří, že je dobře nastavené). Právě informace ze skupin bych uvítal, aby mi rovnou chodily do mobilu, právě nejlépe ve formě smsky...která mě v noci zaručeně zbudí a upozorní na aktivitu vybrané zájmové skupiny. Podotýkám, že informace jsou důležité a do rána by nepočkaly a taky nemohu trávit u PC 24h, abych toto všechno sledoval.Existuje nějáký způsob, jak toto vyřešit?Děkuji

Odpovědi na otázku

To máš teda blbé. Jestli sis nevšimnul, tak o tom co ti bude zobrazovat, rozhoduje sám facebook a nějaký hloupý uživatel mu do toho nebude zasahovat. Facebook ví líp, než ty, co chceš vidět, tak se s tím smiř ;)

Neotravuj tu s fb, tohle je odborná poradna. Závislosti si běž léčit k doktorovi.

Když je to důležité, tak si budeš muset najít nějakou placenou službu, která tě bude informovat spolehlivě.

1 tzv vlastnost facebooku, ze se ti nezobrazuje vsechno, vetsinou vydis nejnavstevovanejsi stranky profily a nemusis videt z nich jeste vse2 sms ti budou chodit jen kdyz napr nekdo okomentuje tvuj prizpevek nebo te oznaci, samostatne z konkretni stranky by ti nemel chodit

V noci je tvoja skupina na FB aktívna , niekto olajkuje , a tebe nepošlú SMS ? Dôvod na návštevu dr. Chocholouška, alebo sa postaviť niekde na trať pred Pendolíno ?

Pokial je to nejaka zahranicna skupina, tak tam nemusi byt prave noc...

Vladivostoskye bľookeri ?

Tvoje nadšení pro Facebook už je něco jako nemoc.. Touha obdržet sms o události na Fb třeba i v noci. To už je opravdu na hlavu.. Jo a ještě je to prý straaaašně důležité..???..