» Poradna » Mobily

Upozornění tarif T-Mobile Twist Home - není možný přechod na Twist PLUS

Zase jsem se po dlouhé době rozčílil u chování pičmulínků z T-Mobilu.http://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Plus.pdfOtci v pokročilém věku jsem chtěl zlevnit předplacenku, kterou má snad někdy od roku 2000. Jednalo se o tarif Twist Home s voláním 5,95 Kč za minutu (60+30) v ČR a SMS za 3 Kč, volání na Slovensko 4,9 Kč, volání do ostlandu (Rusko, Ukrajina...) za 3,90 Kč.Zvedl to agenturní pičmulínek (žádný kmenový zaměstnanec T-Mobilu), nejdříve, že ano, že to jde (když jsem mu přečetl SMS, kde byl přechod na Twist Plus nabídnut), pak že ne, tak jsem mu přečetl všeobecné podmínky a kde je ta nemožnost uvedena. Začal nabízet jejich mega(ne)výhodné úžasné tarify. Tak jsem ho poslal do čertovy matěre, že nějaký debílek, co jede jen na provize je mi ukradený.Nepodporujte prosím oligopol zdejší operátorské sebranky, virtuálové a šedinky nabízejí mnohem lepší podmínky a férovější jednání za mnohem lepší ceny. Čím více podobných zmrdečků pracujících pro různé zmrdské přeprodejní agentury skončí na dlažbě, tím lépe. Větší svině jsou snad už jen komunisti nebo odboráři.

Odpovědi na otázku

Není problém koupit SIM kartu např. Mobil CZ a přenést si stávacící číslo. Pak máte volání za 2,50 Kč. Také jsem to udělal.

Samozřejmě, že není. Jen jsem se u toho celkem rozčílil. To je přístup jak před 25 rokama - nevím, nemám, neznám, nemůžu... ještě by mi mohli nabízet bony a podpultový nabídky. Člověk si fakt připadá jak v Kocourkově - drž hubu a plať.

Já mám rád, když mě od operátora přesvědčují na paušál a diví se proč ho nechci. Povídám "co když ztratím telefon, nebo mi ho někdo ukradne" Ona na to, "tak nám zavoláte a my ho zablokujeme". Ptám se "a jak když nebudu mít z čeho". Odpověď "z druhého, nebo si půjčíte", Řeč jak rozprávka. Pokud T Mobile nepůjde s cenou o polovinu dolů, ze ztrátové u něj setrvávat - dobré balíčky zrušil.

Jestli jsi dodržel bod č.4 měl by jsi mít na to právo, stačilo včas zaslat sms4. Účastník předplacené služby Twist, kterému byla doručena informační SMS, může získat hlasový tarif Twist Plus odesláním aktivačního kódu CHCI PLUS na 4603, a to pouze po dobu platnosti nabídky. Platnost nabídky je uvedena v informační SMS.

Ano, číslo splňuje všechny kritéria. Dokonce došla i ta SMS a požádat se o to může do 31. 3. 2014. Naše operátorské mrdky neznalost a pohodlnost zákazníků vyloženě zneužívají, na pobočkách se tváří, že je otravujete, když chcete na pobočce zaplatit tak to nejde - pouze převodem (je jedno, jestli máte hotovost nebo chcete platit kartou), při problémech odkazují na infolinku... naprosto zbytečný výdaj na zbytečné zaměstnance - to udělají víc užitečné práce takoví paraziti jako odboráři nebo státní úředníci. U nás bychom takovou pracovní pozici ani nezaváděli, protože ty peníze firma využije efektivněji.Doufám, že Kellner propustí alespoň polovinu podobných lopat v O2 a konkurentni ho v podobným ořezávání nákladů budou následovat. Ústavní většina poslanců bývalé národní fronty si pak bude plácat po zádech, jak je úspěšně velmi rychle zaměstnala jako 2000 skladníků v Amazoonu - nic lepšího si ti zmrdečci pracující na infolinkách u operátorů nezaslouží.

Přes tu SMS to z Twist Home opravdu nejde, napíšou, že to není možné. Vyzkoušeno na 2 telefonech v rodině. Bude nutno zavolat na infolinku a trefit někoho znalého. Mě to ze Twist Startu šlo během několika vtein.

1) V rodině zřejmě nedostali SMS o možnosti aktivace. 2) Nepomůže znalého, jen si poznačí a dají vědět do týdne. 3 zřejmě jsi měl SMS od nich, nebo ti to šlo na počátku kdy se všichni oslovení nehlásili. Znám dost lidí co neumí SMS přečíst, natož ji napsat a poslat

Mno, ja mam dojem, že pičmulínek je spíše ten, kdo v dnešní době, tedy v době, kdy si každý může ukecat tarif jaký chce a za jakou cenu chce, ještě pořád používá nesmyslné předplacenky. Netýká se to penzistů, kteří provolají 200 korun za rok, tak to opodstatnění samozřejmě má ...

Ano, co myslíš, že asi dělám. Při těch cenách 6,9 Kč za minutu měl spotřebu okolo 350 Kč, holt rodiče budou osmělí důchodci až za 5 let.

Myšleno 350 Kč za rok. Tady šlo jen o to, aby s tím nebylo zařizování navíc, ale už z principu ho po tomhle převedu jinam.

Já nevím jak to tam u vás máte s Tescem, ale ta jejich šaškárna je na tyhle účely jak dělaná. Číslo tam převedeš dvěm kliknutíma, kartu koupíš za 75 kaček, je na ní 150 kreditu a s tou jejich Club kartou máš 100% tarifu drauf. To znamená že za těch stávajících 350 korun budou volat tak 3 roky ...

Rodiče nechtějí žádný registrace a sdělovat osobní údaje třetím stranám. Je to jejich věc, mluvit jim do toho nebudu, stačí, že tam občas zajedu ukázat děcka. O Tescu jsem se bavil v jiném vlákně pro známého, takže o tom víme.