» Poradna » Ostatní

Upozornění na příchozí mail

Několik let jsem používal avízo na SMS, že mi na gts novera přišel mail. Napřed to fungovalo, pak to Eurotel upravil na 66 znaků a zbytek doplnil reklamou, protože je to pro něj ztrátová služba a tak ji musí sponzorovat. Časem reklama zmizela ale sponzorovaná zpráva se tomu u nich říká dál.Od začátku roku začalo avízo chodit půl dne až tři dny po doručení samotného mailu.Od včerejška chodí avízo tak, že sms nevypíše odesílatele, ale příjemce, tedy měto je fakt užitečná informace...musí se každá služba časem zazmrdovat?Když je to služba pro ně prodělečná, proč to neřeknou rovnou, že ji poskytovat nechtějí?

Odpovědi na otázku

Kyslikum to proste neprinasi primy zisk, tak se to snazi pomalu utopit. Na to, ze to zakazniky potoci, proste kaslou.

Souhlas!!!!!

To je jako u všech velkých firem, maj čím dal větší hlad a kord Eurotel, když se sloučil s nějvětším bordelem v republice (Telekom), to si nabrali pěknou mrchu do kšeftu...Tak se není čemu divit. Od tý doby, co je O2, tak se koukejte, co se děje...To samý jak na Telekomu kdysi, mrdník ve fakturách, nekalý soutěže (svádějící tarify, kterým samozřejmě nemůže nikdo konkurovat,stejnak na to dojedou, na ty lživý reklamy,lidi nejsou blbý a nebo to zhodnotěj, jakmile začnou ty přiblblý služby využívat). Vyhejbat se takovejm gigantům,je-li to jen trochu možný, tam to vždycky smrdí...

Hlavně to nepiš na Mobilmánii jinak tě tam utlučou, ikdyž je pravda,že zastánců Eurotelu od nějaké doby ubývá.

Já si právě nejsem jist, jestli za to vykurvení může Outůů nebo Novera.Od jisté doby se obě firmy začaly chovat jako zmrdi.

Kyslíkáči jsou zmrdi...Ale ještě existuje pořád poměrně hodně lidí co nalítne těm jejím reklamním trykům......Už aby zkrachovali...ale to se nestane, protože existuje ještě moc lidí co se nechají oblafnout...