» Poradna » Windows (a jiné OS)

Upload z iPadu na google drive

Ahoj, nedávno jsem si koupil ipad a bez toho aby byl člověk 100% uzavřený v apple bublině tak je to fakt hell Potřebuji uploadnout soubor z ipadu (z galerie nebo files) na google drive. Problém ale je, že upload běží jenom když je zapnutý displej, takže jak kokot musím každé cca 2 minuty klepnout do displeje, aby se nevypnul a nepřerušil se upload Dělám něco blbě nebo je to fakt tak dementní?

Odpovědi na otázku

https://apple.stackexchange.com/questions/189471/is-there... Případně mě napadá ještě prodloužit dobu, kdy je display zapnutý. Bohužel jinak neporadím, nepoužívám google drive.

A to nejde v nastavení,displej nastavit časový limit displeje.

to samozřejmě jde, ale měnit to při každém uploadu a pak zase zpět .. to nechceš..