» Poradna » Počítačové sítě

Upload Torrentu - 0 seedů ?

Včera jsem uploadnul dva torrenty, naprosto stejným způsobem na mininovu, jukieho a tpb. Přestože první hned od začátku měl u sebe vypsané Seedů: 1 (teď už sedm), druhý od začátku má na všech třech stránkách seedů nula, přestože už jsou oficiálně tři (dva lidé si to odemě už stáhli). Zkoušel jsem výpisy na stránkách několikrát aktualizovat, ale pořád je tam 0 seedů 0 peerů.
Nějak nevím proč a rozhodně to nevypadá pěkně... Nemá někdo radu (vysvětlení)?

Odpovědi na otázku

Zrejme to sice stiahli ale neponukaju to dalej.

no uTorrent mi ukazuje 0(3) seedů... zrovna teď to odemě též někdo tahá, ale mininova, stejně jako ostatní tři stránky stále tvrdí 0-0... Na jednom FAQu jsem teď četl, že záleží i na pořadí open trackerů a je fakt, že u toho druhého torrentu jsem na prvním místě nechal na prvním místě uTorrentí defaultní http://www.thepiratebay.com/tracker.php,... nicméně u prvního jsem měl http://tracker.openbittorrent.com:80/announce...... A tam by asi mohl být zádrhel.

No jo, klasika. Člověk bádá, přemejšlí půlku noce, kde udělal chybu, hledá po netu... Pak se zeptá a o půl hodiny pozdějc narazí na vodítko, které vše vyřeší. Opravdu paráda Takže ano, bylo to pořadím trackerů. Vyhodil jsem ten .php podezřelý řádek a už vše jede jak má...