» Poradna » Web a internet

Upload na Google Drive

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na následující věc, veškerá data co jsem mě u společnosti Microsoft, tak si dávám na Google účet ( který jsem si založil úplně nový a ten předešlý smazal), také jsem si zaplatil úložiště 2 TB na rok / bez koruny 3K a už asi 4 den pomocí programu ,,Disk pro počítač", od Google se tam ta data stále nahrávají celkem je to 290 GB asi, fotky už mám na Google foto. Ta rychlost toho nahrání mi přišla u OneDrive rychlejší, připojení O2 Smartbox + bonding (Terminátor) 100/20 Mbits , reálně 80/20, tak jestli s tím máte nějaké zkušenosti, nebo zda něco změnit v tom programu (šířku pásma) aby to bylo rychlejší díky.

Odpovědi na otázku

ak by ti to islo uplne plnou rychlostou, mal by si to mat za cca 33 hodin, pri cac 2,5MB/s Ja mam 160Mbit = 20Mbit a ide mi to teraz 18-19. Problem urcite nebude v googli, ale u teba :)

160Mbit = 20MBs

300 GB pri rychlosti 20 Mbps je cca 35h.https://www.download-time.com/A to tych 20 Mbpsnemusi ist jednom kuse konstatne, Nape..v spicke, alebo ak vas zamerne znizuje rychlost operatot napr.po nejakom case (alebo denny FUP), takisto mensie subory mozu ist pomalsie ako vacsie...Ze trva prvotne naplnenie dlhsie je podla mna OK.Co.mam osobne skusenosti tak Dropbox funguje najlepsie (synchronizacia)Onedrive zase vychadza najlacnejsie (v cene mate MS Office)

MS 365 si platím taky kvůli Office , kdy na tu finální úpravu dokumentu mi ten Google Workspace, nebo jak se to jmenuje nyní nestačí, spíš to mám rád pod jednou střechou a ne roztříštěně, nevím ty aplikace od Google ,,zapadnou" dle mého pohledu do telefonů s Androidem.

Přesně nevím kde ale někde v nastavení šířka pásma je. Defalutně je na max.