» Poradna » Programy

Upload fotek Dropbox v pozadí

Ahoj, používám na zálohu fotek Dropbox. Rád bych si nastavil, aby se mi automaticky fotky nahrávaly na server, když jsem připojený na wifi. Bohužel se mi začnou nahrávat, až když spustím aplikaci na iOS. Lze to udělat nějak automaticky?Díky P.

Odpovědi na otázku

mas epl, tak pouzivaj epl veci a nie daky dropbox. Tam ti to pojde automaticky.

dokáže někdo odpovědět na moji otázku? díky

Ano, podívej se do nastavení aplikace. Pokud tam takové nastavení není, tak prostě smůla. Jinak ale taky moc nechápu, že si někdo pořídí Apple, který má tyhle věci nativně vyřešené takřka dokonale, ale uživatel do toho musí tahat nějaké řešení třetí strany, které nikdy nemůže být tak dokonale integrované v systému.

predpokladam,ze ma na iCloude alebo kde si na iOS zalohuje fotky malo miesta alebo chce mat istotu.

miesto sa da dokupit alebo uvolnit

pozrel som si navod a podla navodu si nastavis Smart Sync na local (offiline). To by malo zabezpecit synchronizovanie az ked bude dostupne Wi-Fi

Jak na iOS nevím, ale na androidu to normálně funguje. Prostě cvaknu fotku a za pár vteřin na PC vidím upozornění že mám v dropboxu novou fotku. Žádné extra nastavení jsem nedělal. V nastavení mám Camera Uploads ON a to je vše.