» Poradna » Mobily

Úplně vypnout vibrace

Dobrý den, dají se nějak v celém telefonu vypnout vibrace? A tím nemyslim v jednotlivých aplikacích.

Odpovědi na otázku

Podrž vypínací tlačítko a vyber zvukový profil s přeškrtnutým reproduktorem http://s20.postimg.org/od0jnof8t/Screenshot_2015... . Pokud potřebuješ vypnout vibrace ale zvuky ponechat, nastav si vlastní zvukový profil.

Tohle všechno mám nastavený, ale když to v nastavení jedné aplikace nejde tak to chci vypnout nějak celoplošně, to nejde?

To nejspíš ne, ale jistě tvoje aplikace mají v nastavení vypnutí vibrací.

Jednoduchý, to nevíš? Ten spodní nazelenalej čudl.

Jaký mobil ? Předpokládat lze že to není Siemens A 55 apod

Přečti si manuál k Tvému telefonu.

Jaký telefon, jaký OS?

Samsung Galaxy S4 mini, Android 4.4.4 a připomínám, že v tý jedný aplikaci to fakt nejde nastavit, takže se ptám jestli to nejde celoplošně.