Uplne nova mys, nefunguje.

Dobry den, prisla mi uplne nova mys ale po zapojeni do PC se ani nerosviti ani windows neudela zvuk ze se neco pripojilo... Proste nic, ani v nastaveni neni napsane ze je neco pripojene. Jedna se o mys - Ozone Neon M10.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za oznámení, ale nevím co s tím máme dělat. Pokud stará myš funguje a nová ne, tak je prostě vadná. Co na tom chceš řešit na dálku?

Úplně nová a nefunguje, tak ji snad budeš reklamovat, co asi?

Zkusit jiné USB, nebo ještě lépe jiné PC/notebook

Gratuluji, našel jsi ten jediný vadný kus co se dostal do prodeje.