» Poradna » Windows (a jiné OS)

ÚPLNÁ záloha Windows 7

Zdravím, mám tu jeden již nevyužívaný počítač s Windows 7. Chtěl bych na něj Dual bootnout OpenELEC. Zjistil jsem tedy jak to udělat, a také jsem zjistil že potřebuji nainstalovat OE ještě před Windows. Jenže s těmihle Wokny jsem si dal dost práce, custom témata, start orb... Chtěl bych ho tedy zálohovat a pak ho opět obnovit, poradíte?

Odpovědi na otázku

Tohle krasne resi kompletni binarni kopie diskoveho oddilu. Resi se to na zive.cz cca dvakrat tydne. Nastroje: CloneZilla, Acronis, ...

Nesmysl! Jak jsi přišel na nutnost "nainstalovat OE ještě před Windows"? Pokud máš nainstalované win7, klidně nainstaluj jako druhý OE: http://wiki.openelec.tv/index.php/Dual_BootJinak záloha se hodí vždy!