» Poradna » Notebooky

Uplay Rainbow six siege

Ahoj mám problém koupil jsem si hru asi před 4 měsíci mám na ní nahráno 14 h a když to zapnu přes steam napíše mi to : tímto dojte k provázání s vaším účtem ubisoft Me*** (sok******1@seznam.cz) -rainbow six siege starter pack -rainbow six siege PTS dám pokračovat a SPOUŠTENÍ HRY:během ověřování vlastnictví tohoto produktu se vyskytl problémHru nemám ani v Uplay knihovně hra nešla hrát když jsem si do své knihovny přidal Watch dogs zadarmo. Byl bych rád za radu

Odpovědi na otázku

Ty hráš Rainbow cez STEAM s účtom STEAM?Ubisoft má svojho klienta UPlay. Takže Uplay = Ubisoft. A keďže ty na Ubisofte (UPlay) tú hru v knihovni nemáš, tak STEAM nemôže overiť, že ju vlastníš od Ubisoftu.Tak isto Watch Dogs - pokiaľ ju budeš mať v Ubisoft (UPlay) v knihovni, na Steame ju len priradíš - Pridať hru nepatriacu do služby Steam.

a jak nato ?? pokud mužu poprosit

resim ten samí problém. Jen jde o Heroes 7. nevíte co s tím?

Chci se zeptat mám docela starý počítač ale jde to dobře jenom mi tam občas problikávají textury děkuji za jakoukoliv radu